president
banner_vru_ua
banner_kmu_ua
uryad_gor_lin
nads
nazk
zoda
zmr
akademia
facebook-logo
banerBPD 120x60
tax zp
HotLog

Соціальний захист

телефон для довідок: (061) 787-66-79, (050) 132-92-13

 

 Статистичні збірники

«Захист дітей, які потребують особливої уваги суспільства в Запорізькій області в 2017 році» pdf

У збірнику наведено інформацію про мережу та діяльність дитячих інтернатних закладів, розподіл дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, за місцем перебування та навчання; склад вихованців інтернатних закладів; їх вибуття та улаштування; кількість дітей і підлітків, які знаходяться на вихованні в сім’ях громадян; про будинки сімейного типу та прийомні сім’ї; мережу центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, характеристику їх вихованців за окремими ознаками; захист прав дітей; наявність житла у дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; кількість дітей, які перебували на обліку в підрозділах превентивної діяльності з ювенальної превенції. Збірник містить інформацію про захворюваність дитячого населення за класами хвороб, у т.ч. на соціально-небезпечні хвороби (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, венеричні захворювання); про кількість дітей, померлих від навмисних самоушкоджень (включаючи самогубства); про кількість розлучень; народжуваність у неповних сім’ях; про кількість засуджених дітей та тих, які утримувались у виховних колоніях для неповнолітніх. Основні показники наведені як по містах та районах області, так і в порівнянні з регіонами України.

Кількість стор. – 67, вартість – 165,20 грн.

Термін видання – 20 липня.

«Соціальний захист населення Запорізької області» в 2017 році pdf

Статистичний збірник містить матеріали, що характеризують кількість пенсіонерів та середній розмір пенсії, забезпечення яких здійснюється відповідно до нормативно-правових актів органами Пенсійного фонду, види і розміри пенсій, мережу та діяльність дитячих інтернатних закладів, розподіл дітей-сиріт й дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також у виданні наведена інформація щодо захворювання, яке зареєстроване в населення старших та окремих вікових груп, за класами хвороб, висвітлені показники про кількість дітей, які знаходяться на вихованні в сім’ях громадян, у будинках сімейного типу і прийомних сім’ях, мережі центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, захисту прав дітей.

У збірнику міститься інформація щодо діяльності будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю (дорослих, дітей і молоді), територіальних центрів, які обслуговують громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих, інших громадян, які перебували в складних життєвих обставинах, центрів (відділень) обліку бездомних громадян.

У виданні представлені показники, що характеризують надання допомоги окремим категоріям населенням, а саме: допомога малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, цільова грошова допомога непрацездатним громадянам з мінімальними доходами, державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога на догляд, грошова і натуральна допомога громадянам, які перебували в складних життєвих обставинах, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та для відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива.

У статистичному збірнику наведена інформація про кількість ветеранів війни, дітей війни, ветеранів праці, працюючих пенсіонерів.

Окремі показники наводяться по містах та районах.

Кількість стор. – 84, вартість – 177,00 грн.

Термін видання – 10вересня. 

«Жінки та чоловіки Запорізької області» в 2017 році pdf

У збірнику в ґендерному аспекті представлено дані щодо чисельності населення, питомої ваги окремих вікових груп у загальній чисельності населення, середньої очікуваної тривалості життя, середнього віку, кількості хворих, рівня освіти, підготовки спеціалістів по галузевих групах, кількості дослідників, які здійснювали наукові дослідження та розробки, економічної активності, зайнятості та безробіття населення, середньомісячної заробітної плати працівників, злочинності, фізичної культури і спорту. Окремі показники наведено в порівнянні з іншими регіонами України.

Кількість стор. – 121, вартість – 230,12 грн.

Термін видання – 05 жовтня.

«Соціальні індикатори рівня життя населення Запорізької області» в 2017 році pdf

Збірник містить структуровану систему показників-індикаторів, які характеризують рівень життя населення області та його окремих верств. Показники наводяться в динаміці за ряд років. Збірник є одним із інформаційних джерел, необхідних для прийняття управлінських рішень щодо соціальної політики регіону та системи соціального захисту населення.

Орієнтовні: кількість стор. – 163, вартість – 309,48 грн.

Термін видання – 31 жовтня.

«Діти, жінки та сім’я в Запорізькій області» в 2017 роціpdf

 Збірник містить основні дані, що характеризують демографічну ситуацію, зайнятість та доходи населення, забезпеченість населення товарами, житлові умови, освіту та виховання, культуру і відпочинок, стан здоров’я й медичне обслуговування дітей та жінок, довкілля і злочинність.

 Кількість стор. – 230, вартісь – 323,90 грн.

Термін видання – 28 грудня.

Статистичний бюлетень

«Надання населенню субсидій у Запорізькій області»
в 2017 році/січні–березні/січні–червні/січні–вересні 2018 року

Статистичний бюлетень містить основні показники, що характеризують надання населенню області субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, а також для придбання скрапленого газу, рідкого і твердого пічного побутового палива. Інформація надається по містах та районах.

Кількість стор. – 32, вартість – 90,63 грн.

Термін видання – 31.01, 30.04, 31.07, 31.10.

Календар оприлюднення інформації


Травень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Макроекономічні показники


makroekon

Інфографіка


infograph

Калькулятор інфляції


Calc infl1

Статистика регіонів


rp nr sg
prom bud price

Цілі сталого розвитку


csr

Демографічний паспорт території


demogr pasport

Статистичний атлас 2018


atlas 2018