president
banner_vru_ua
banner_kmu_ua
uryad_gor_lin
nads
nazk
zoda
zmr
akademia
facebook-logo
baner1
HotLog

Соціальний захист

телефон для довідок: (061) 787-66-79, (050) 132-92-13

Статистичні збірники

«Соціальний захист населення Запорізької області у 2018 році» pdf

Статистичний збірник містить матеріали, що характеризують кількість пенсіонерів та середній розмір пенсії пенсіонерів, забезпечення яких здійснюється відповідно до нормативно-правових актів органами Пенсійного фонду, види і розміри пенсій.

Також у збірнику міститься інформація щодо діяльності будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю (дорослих, дітей і молоді), територіальних центрів, які обслуговують громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих, інших громадян, які перебували у складних життєвих обставинах.

У збірнику наведено інформацію про розподіл дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, кількість усиновлених дітей, кількість дітей і підлітків, які знаходяться на вихованні в сім’ях громадян, про будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, кількість центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, характеристику їх вихованців за окремими ознаками, наявність житла у дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, кількість дітей, які перебували на обліку в підрозділах превентивної діяльності з ювенальної превенції. Збірник містить інформацію про кількість дітей померлих від навмисних самоушкоджень (включаючи самогубства), розлучень, народжуваність у неповних сім’ях, про кількість злочинів скоєних неповнолітніми, кількість дітей, які підозрювались у скоєнні злочинів, засуджених дітей, захворюваність дитячого населення на окремі хвороби.

У виданні представлено показники, що характеризують надання допомоги окремим категоріям населенням, а саме: допомога малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, цільова грошова допомога непрацездатним громадянам з мінімальними доходами, державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога на догляд одиноким малозабезпеченим особами, які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду (крім осіб з інвалідністю І групи) та малозабезпеченим особам з інвалідністю І групи, грошова і натуральна допомога громадянам, які перебували у складних життєвих обставинах, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива.

У статистичному збірнику наведено інформацію про кількість ветеранів війни, дітей війни, ветеранів праці, працюючих пенсіонерів.

Кількість стор. – 92, вартість – 206,50 грн.

Термін видання – 10 вересня.

 

«Жінки та чоловіки Запорізької області у 2018 році» pdf

У збірнику в гендерному аспекті представлено дані про чисельність населення, питому вагу окремих вікових груп у загальній чисельності населення, середню тривалість життя, кількість хворих, рівень освіти, підготовку спеціалістів по галузевих групах, кількість дослідників, які здійснювали наукові дослідження та розробки, розподіл населення за економічною активністю, зайнятістю та безробіттям, злочинність, фізичну культуру і спорт.

Кількість стор. – 103, вартість – 282,25 грн.

Термін видання – 04 жовтня.

 

Статистичний бюлетень

«Надання населенню субсидій у Запорізькій області

в 2018 році/січні–березні/січні–червні/січні–вересні 2019 року»

Статистичний бюлетень містить основні показники, що характеризують надання населенню області субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, а також для придбання скрапленого газу, рідкого і твердого пічного побутового палива. Інформацію наведено по містах та районах.

Кількість стор. – 27, вартість – 103,57 грн.

Термін видання – 28.01, 26.04, 26.07, 28.10.

Календар оприлюднення інформації

Жовтень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2  3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Макроекономічні показники


makroekon

Інфографіка


infograph

Калькулятор інфляції


Calc infl1

Статистика регіонів


rp nr sg
prom bud price

Демографічний паспорт території


demogr pasport

Статистичний атлас 2017

atlas 2017